NVKs cup for jakt- og apportprøver
Hundens informasjon
Skriv inn registreringsnummeret på hunden så henter vi så mye informasjon for deg som vi kan.
For å bli tildelt premie må hunden være norskeid og registrert i NKK. Eier av hund må være medlem av NVK.
Prøven og resultatets informasjon
Skriv inn referansenummeret på prøven så henter vi så mye informasjon for deg som vi kan.
Gjennomgå innsendingen din
Hundens informasjon
Prøven og resultatets informasjon
Bra jobba!
Unghundklasse (UK)
Rampen\'s ZXH Helt Prima
Nina Smidtsrød
Poengsum: 12
Reg.nr. NO45112/22
Lyngenhalvøyas Wolt
Stig Kjøpsnes
Poengsum: 9
Reg.nr. NO36237/22
Ulveslagets CTK Tjerma
Tore Tødås
Poengsum: 9
Reg.nr. NO45563/22
Åpen klasse (AK)
Rampen\'s YLE Bacchus
Johanne Sverresdatter Seeberg
Poengsum: 12
Reg.nr. NO50443/21
Volelias Maki
Ellinor Nesse
Poengsum: 7
Reg.nr. NO51896/21
Rampejegerns Tristan
Ole Bakmann
Poengsum: 6
Reg.nr. NO40417/21
Vinnerklasse (VK)
Sognexpressen\'s Kzb Nikita
ROBERT BRENDEN
Poengsum: 13
Reg.nr. NO36509/14
Stakkhaugen\'s I-Enzo
Morten Andrè Sundquist Kirkesæther
Poengsum: 9
Reg.nr. NO33969/21
Sako\'s Ciao Bello
Simen Brekke
Poengsum: 7
Reg.nr. NO50375/20
$trial_class resultater
Premiering | Klasse | Detaljer | Sted | Dato | Poeng |
---|---|---|---|---|---|
Poengsum: | 0 |
UK resultater
Premiering | Klasse | Detaljer | Sted | Dato | Poeng |
---|---|---|---|---|---|
Poengsum: | 0 |
AK resultater
Premiering | Klasse | Detaljer | Sted | Dato | Poeng |
---|---|---|---|---|---|
Poengsum: | 0 |
VK resultater
Premiering | Klasse | Detaljer | Sted | Dato | Poeng |
---|---|---|---|---|---|
Poengsum: | 0 |
Oppsummering
Tillegg allsidighet: | 0 |
---|---|
Total poengsum: | 0 |
Unghundsklasse (UK)
Nr. | Navn | Rase | Eier | Reg.nr. | Antall feltprøver | Poeng |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rampen\'s ZXH Helt Prima | KV | Nina Smidtsrød | NO45112/22 | 3 | 12 |
2 | Lyngenhalvøyas Wolt | SV | Stig Kjøpsnes | NO36237/22 | 2 | 9 |
3 | Ulveslagets CTK Tjerma | KV | Tore Tødås | NO45563/22 | 3 | 9 |
4 | Rampen\'s ZXH Snella | KV | Sara Sibbern Sørensen | NO45107/22 | 2 | 7 |
5 | Skåtfjellets ETS Molo | KV | Tom Lilletvedt | NO40740/22 | 2 | 6 |
6 | Heika av Lillealm | SV | Tor Haugber/Kristine Haugberg | NO44936/22 | 1 | 6 |
7 | Tolvmilskogens Birk | SV | Per Sture mork | NO37203/23 | 2 | 6 |
8 | Årnipens Anna | LV | Terje Schjelderup | NO52445/22 | 1 | 3 |
9 | Fågelvinmyrans Unna Horbmá | SV | Mia Karine Johansen | SE23010/2023 | 1 | 3 |
10 | Ormkullens Js Irgas Jr | KV | Roar Heggdal | SE37514/2022 | 1 | 3 |
11 | Maya av Lillealm | SV | Ørjan Alm | NO44941/22 | 1 | 3 |
12 | Masterbakken\'s DEA Lovis | KV | Trude Giverhaug/Bård Johansen | NO58794/22 | 1 | 3 |
13 | Hella\'s D-Bruno | SV | Knut Arild Bakke | NO42090/22 | 1 | 1 |
14 | Havheims Tredje Vàrri | SV | Martin Tangen | NO38437/23 | 1 | 1 |
15 | Masterbakken\'s DEA Lykke | KV | Linda Bjørnsund | NO58793/22 | 1 | 1 |
16 | Masterbakken\'s DEA Toivo | KV | Ole Osvald Kroken | NO58792/22 | 1 | 1 |
Åpen klasse (AK)
Nr. | Navn | Rase | Eier | Reg.nr. | Antall feltprøver | Poeng |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rampen\'s YLE Bacchus | KV | Johanne Sverresdatter Seeberg | NO50443/21 | 3 | 12 |
2 | Volelias Maki | KV | Ellinor Nesse | NO51896/21 | 2 | 7 |
3 | Rampejegerns Tristan | SV | Ole Bakmann | NO40417/21 | 1 | 6 |
4 | Havheims Andre Kurt | SV | Mia Almlöf | NO43241/20 | 1 | 6 |
5 | Åsheias Emb Nilus | KV | Charlotte Lundevik | NO45352/15 | 1 | 6 |
6 | Høldippla\'s Gullhår i | SV | R.Gill og E.Hansen | NO44265/21 | 1 | 6 |
7 | Langsundets Jierttá | KV | Karina Kolflaath | NO61595/21 | 1 | 6 |
8 | Suldølen\'s AES Urho | KV | Wenche Dørmænen | NO42201/16 | 1 | 6 |
9 | Skåtfjellets ETS Molo | KV | Tom Lilletvedt | NO40740/22 | 1 | 6 |
10 | Masterbakken\'s AEO Árja | KV | Ingeborg Nygaard | NO53480/19 | 1 | 6 |
11 | Langvassåsens Luna | LV | Liv-Jorunn Karlsen | NO39449/15 | 2 | 4 |
12 | Huldremyras Bkp Eris | KV | Ingeborg Nygaard | NO45208/15 | 1 | 3 |
13 | Fabelfjellets Bica | KV | Liv Dervo | NO38298/20 | 1 | 3 |
14 | Kløvbekken\\\'s Birka | KV | Bente Hyttebakk | NO52714/20 | 1 | 3 |
15 | Stakkhaugen\'s I-Pote | SV | Reitan, Tore-Andreas | NO33963/21 | 1 | 1 |
Vinnerklasse (VK)
Nr. | Navn | Rase | Eier | Reg.nr. | Antall feltprøver | Poeng |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sognexpressen\'s Kzb Nikita | KV | ROBERT BRENDEN | NO36509/14 | 2 | 13 |
2 | Stakkhaugen\'s I-Enzo | SV | Morten Andrè Sundquist Kirkesæther | NO33969/21 | 1 | 9 |
3 | Sako\'s Ciao Bello | KV | Simen Brekke | NO50375/20 | 1 | 7 |
4 | Rollex av Astafjord | KV | Ulf Erik Antonsen | NO32117/19 | 1 | 7 |
5 | Tiurjegerns Solo av Sognexpressen | KV | ROBERT BRENDEN | NO54523/12 | 1 | 6 |
6 | Huldremyras ELV Alterra | KV | Kim og Solveig Aaknes | NO52322/18 | 1 | 4 |
Søk på hund, eier, eller reg.nr.
Navn | Eier | Reg.nr. |
---|
Om hunden din står som «Ikke registrert» betyr det at info om hunden vil komme opp etter første registrering i nytt system.