Viktig! Husk innmeldingsfristen på 7 dager

RIIS BILGLASS NVC

NVC er Norsk Vorstehhund klubbs internettbaserte cup for jakt- og apportprøver.
NVC er tenkt at skal motivere folk til å aktivt bidra til aktivitet på prøver.

Etter at resultater er meldt inn, blir de gjennomgått og publisert av Jaktrådet.
Det kan derfor ta litt tid før resultatene blir synlige.

Spørsmål vedr. NVC rettes til nvc@vorsteh.no og tekniske spørsmål til it@vorsteh.no.

Plasseringer NVC, sesong NVC 2017

VK

Nr. Regnr. Rase Navn Eier Ant. Poeng
1 NO36353/11 KV Itza's Heidi Krogh, Anne Maj 10 68
2 NO54670/12 SV Munkefjellets Palo Brenna, Rune O 4 33
3 NO49316/13 KV Rypesteggens Cot Ravna Antonsen, Ulf 5 30
4 NO54523/12 KV Tiurjegerns Solo av Sognexpressen Brenden, Robert 4 24
5 NO44723/14 KV Aska Sagør, Jens Thomas 4 23
6 NO56449/12 KV Sagåsen's Nico Madsen, John Halvor 4 23
7 NO32304/15 SV A-Myrtel Av Brandsegg Søndre Fossum, Rune 2 18
8 NO49314/13 KV Rypesteggens Cot Eowyn Steine, Sveinung 2 16
9 NO46921/10 KV Haugtun's Ffb Frøken Kalla Reinertsen, Lisbeth 2 16
10 NO52725/13 KV Rugdelias Vlv Cornelia Kallekleiv, Tore 2 15
11 NO48018/14 SV Schou's Sara Nyhagen, Bjørn I 2 15
12 NO55440/10 SV Fallvinden's D-Mattis Dahl, Torgeir 2 14
13 26193/08 KV Stallogaisa's Tell Stømner, Per Olai 2 14
14 NO38256/13 KV Balto Larssen, Aksel Mowatt 3 13
15 NO52654/14 KV Skåtfjellets Bzt Tella Lilletvedt, Tom 2 12
16 NO44721/14 KV Kaiser Ottesen, Lisbet 1 11
17 NO36026/13 KV Peppa Sæthereng, Fredrik Engell 3 11
18 NO51645/09 SV Tareskogens Jago Huuse, Heidi Elisabeth 1 10
19 NO56687/13 KV Vessinglias C Sofi Blokkum, Hans Petter 1 10
20 NO42733/12 KV Tiurjegerns Sheriff Heggdal, Roar 1 10
21 NO54868/12 SV Fallvinden's E Likka Langstrand, Trude 2 10
22 IS19235/14 SV Ice Artemis Freyja Sawicz, Monica 1 9
23 NO43102/12 SV Speldraget's F Golddigger Schulze, Randi 2 9
24 NO36486/13 KV Rampen's Rte Flax Smidtsrød, Nina 1 8
25 NO46917/10 KV Haugtun's Ffb Shock Ottesen, Lisbet 1 8
26 21449/08 SV Gressfjellets Nemi Bardal, May 1 7
27 NO40092/15 KV RAMPEN's Tae Ellevill Smidtsrød, Nina 1 7
28 NO50975/12 KV Volleåsens Amigo Ekenes, Ivar 1 7
29 SE57797/2011 SV Ullekalvs Si-fröken Gudim, Lone 2 7
30 NO44123/10 SV Gallokåsen's K-fabel Hasselberg, Jorunn 1 6
31 NO36509/14 KV Sognexpressen's Kzb Nikita Brenden, Robert 1 6
32 NO34566/11 SV Ben Av Raisjav'ri Nyborg, Sigmund 1 6
33 NO34346/14 KV Haugtun's Ess Stensrud, Hans Birger 1 5
34 NO40920/11 KV Lykke Av Tverregga Hoel, Grete Stensby 1 5
35 NO35837/12 KV Langsundets Amerika Baardvik, Bjørn Morten 1 5
36 IS18485/13 KV Fjallatinda Frost Hansen, Thomas 1 5
37 NO49885/13 SV Tareskogens Rogg Nina Rossen/ Ketil Arntsen 1 5

AK

Nr. Regnr. Rase Navn Eier Ant. Poeng
1 NO44720/14 KV Ero Ottesen, Lisbet 12 43
2 NO43102/12 SV Speldraget's F Golddigger Schulze, Randi 15 39
3 NO39371/13 SV Haugmyra's Bart Tor Frigård 7 22
4 NO39729/14 KV Vitjar's Falcon Andersen, Marion Violet 7 22
5 NO46908/13 SV Frøya Pedersen, Kjetil 3 20
6 NO49314/13 KV Rypesteggens Cot Eowyn Steine, Sveinung 5 20
7 NO50137/14 KV Sødorpfjellets Ria Andersen, Marion Violet 6 20
8 NO32500/11 KV Øvstebua's Adm Fryd Søiland, Steinar 6 20
9 NO45354/15 KV Åsheias Emb Zniff Lundevik, Njål EDWIN 5 18
10 IS19235/14 SV Ice Artemis Freyja Sawicz, Monica 5 17
11 NO48629/13 SV Guriskogens Bsa Panzer Bjørn Årskaug 5 17
12 NO37335/15 KV Orrygutten's Alh Ecco Quamme, Jon Anders 4 16
13 NO54881/10 KV Sagåsen's Tyra Bradal, Terje 3 15
14 NO40092/15 KV RAMPEN's Tae Ellevill Smidtsrød, Nina 5 14
15 NO44091/13 SV Gallokåsen's M-kelly Lindqvist, Tommy 4 13
16 NO32305/15 SV Alot Av Brandsegg Søndre Stokke, Thomas 4 13
17 NO36472/15 KV Kongstorp's Lillyhammer Stalsberg, Torbjørn 5 13
18 NO41494/13 KV Huldremyras Aan Lilly Deluxe Strøm, Solveig Johanne 2 12
19 NO38258/13 KV Hufsa Rafdal, Pål Zon 3 12
20 NO38510/15 SV Myra Av Røssmyra Holm, Bente 5 12
21 SE38745/2013 SV Landinarnas R-trygve Mong, vidar 6 12
22 NO41293/14 KV Rugdelias Xav Ayla Grue, Anne Mette Ruud 4 11
23 NO46164/14 SV Havheims Første Rødven, Anne Øvrejorde 4 11
24 NO41292/10 SV Fjellgløtt's Akg Haldor Mong, vidar 5 11
25 SE32886/2014 SV Glesbygdens Hugo Hardhaus Imshaug, Ellen Marie 2 10
26 SE57797/2011 SV Ullekalvs Si-fröken Gudim, Lone 2 10
27 NO38255/13 KV Joker Alstadvold, Jon Inge 7 10
28 NO32304/15 SV A-Myrtel Av Brandsegg Søndre Fossum, Rune 2 9
29 NO32498/11 KV Øvstebua's Adm Ronja Havik, Steinar 2 9
30 NO44090/13 SV Gallokåsen's M-svarte-lotte Nordhus, Hans Eirik 2 9
31 NO36611/15 SV Gallokåsen's N-Gøtze Nordhus, Hans Eirik 2 9
32 NO46692/11 SV Gallokåsen's Ll-pasvik-jøger Nordhus, Inger W 2 9
33 NO40085/15 KV RAMPEN's Tae Claudio Ellefsen, Thomas 2 9
34 NO52724/13 KV Rugdelias Vlv Lucius Langeland, Anne Grete 2 9
35 NO41295/14 KV Rugdelias Xav Lykke Furuheim, Ole-Erik 3 9
36 NO57015/13 LV Rognhøgdas Trixie Guro Ronglan Aarnes 3 9
37 NO52649/14 KV Skåtfjellets Bzt Ekko Dørmænen, Wenche 4 9
38 NO38673/13 SV Pladsfjellets Vår Tørnblom, Terje 4 9
39 26975/08 KV Balderås Ebf Basta Malm, Einar 4 8
40 NO34570/11 SV Siivo Av Raisjav'ri Bardal, May 4 8
41 NO45352/15 KV Åsheias Emb Nilus Lundevik, Charlotte 1 7
42 NO57153/13 SV Amanda Av Lillealm Anders Lunde 2 7
43 NO44092/13 SV Gallokåsen's M-saga Dahlen, Ruth Elin 2 7
44 NO51600/12 LV Fjordlandets Juni Ulvestad, Mette 2 7
45 NO32300/15 SV A-Beethoven Av Brandsegg Søndre Fossum, Rune 2 7
46 NO35268/11 SV Dina Av Røssmyra Vigdis Frigård 2 7
47 SE40982/2014 SV Vretstugans X-prinz Bjørdal, Nils Eivind 3 7
48 NO37516/14 KV Istadmyras Ala Femi Søgaard, Torbjørn 3 7
49 NO39192/15 SV Bikkjulf's Ottis Ernstsen Østlie, Ingar 1 6
50 NO46483/09 KV Bjb Tiril Moe, Espen 1 6
51 NO43801/14 KV Sognexpressen's Lna Sikka Karlsen, Christine 1 6
52 NO41292/14 KV Rugdelias Xav Zara Berger, Andreas 1 6
53 15082/08 SV Gallokåsen's J-sieben Nordhus, Hans Eirik 1 6
54 NO46163/14 SV HAVHEIMS Første Vorsteher. Rundfloen, Mali Nordvang 2 6
55 NO37517/14 KV Istadmyras Ala Amy Mehren, Hans Preben 2 6
56 NO35271/11 SV Ulla Av Røssmyra Lien, Mette 2 6
57 NO33821/15 SV La-Pippi Elman, Claese 2 6
58 NO46017/14 KV Hågakollen's Toya Larsen, Finn O 5 6
59 NO44721/14 KV Kaiser Ottesen, Lisbet 5 6
60 NO42733/12 KV Tiurjegerns Sheriff Heggdal, Roar 5 6
61 NO46921/10 KV Haugtun's Ffb Frøken Kalla Reinertsen, Lisbeth 1 5
62 SE26863/2013 SV Vretstugans Evita Nyhagen, Bjørn I 2 4
63 SE50599/2012 KV Alphäxans Metallica Hansen, Wenche Due 2 4
64 NO34346/14 KV Haugtun's Ess Stensrud, Hans Birger 2 4
65 NO52650/14 KV Skåtfjellets Bzt Tinn Tellus Bergesen, Endre Gunnar 3 4
66 NO43101/12 SV Speldraget's F-roxy Pedersen, Ronja 1 3
67 NO40853/12 SV Hovdmyra's Lady Jane Berntsen, Daniel 1 3
68 NO50239/14 KV Crs Runa Av Tverregga Hoel, Grete Stensby 1 3
69 NO42737/12 KV Tiurjegerns Prinsesse Leia Brenden, Roger 1 3
70 NO38669/13 SV Pladsfjellets Garm Bjørndal, Tore 1 3
71 NO49403/14 SV Skarsemsløkkja's Larris Westgård, Birgit 1 3
72 NO44089/13 SV Gallokåsen's M-diener Støpamo, Rita Nordhus 1 3
73 NO37156/09 KV Rugdelias Qlm Tiramisu Brannsten, Magnus Slagtern 1 3
74 NO43851/14 KV Stallogaisa's Na Nikita Sollesnes, Anne-liv 1 3
75 NO39812/09 KV Fjellfantens Bmr Brøyt Leganger, Trond Arvid 1 3
76 NO49885/13 SV Tareskogens Rogg Nina Rossen/ Ketil Arntsen 1 3
77 NO53810/14 KV Åsrampen A Billy Wathne, Trond 1 3
78 NO53372/15 KV Rugdelias Ycn Hugo Svendsen, Christina 1 3
79 NO49793/15 KV Viljetun's Cfd Tara Graff, Natalia 1 2
80 NO41789/15 KV Høgdalia's Ens Lily Dahl, Øystein 1 1
81 NO43802/14 KV Sognexpressen's Lna Nelly Hernæss, Snorre Kilde 1 1
82 NO48018/14 SV Schou's Sara Nyhagen, Bjørn I 1 1
83 NO48161/13 SV HÅSKELIA's Killer-Caliber Størkersen, Bjørn B 1 1
84 NO41290/14 KV Rugdelias Xav Embrik Giverhaug, Trude 1 1
85 NO54998/14 SV Munkefjellets Arox Foyn, Ole Andreas 1 1
86 SE11863/2015 SV Kragborg La Humla Suse Myhre, Ove 1 1
87 NO52648/15 SV Myrsteggen's LINKA Svendsen, Britt 1 1

UK

Nr. Regnr. Rase Navn Eier Ant. Poeng
1 NO42204/16 KV Suldølen's AES Tullamore Hansen, Wenche Due 8 35
2 NO40092/15 KV RAMPEN's Tae Ellevill Smidtsrød, Nina 5 24
3 NO33345/16 KV Perletjønna's Zicita Madsen, John Halvor 4 22
4 SE13577/2016 KV Aphhäxans Berlins Remo Alstadvold, Jon Inge 8 21
5 NO33336/16 KV Perletjønna's Amos Mostue, Arild 5 20
6 NO47748/16 SV Ruovdi Andreassen, Knut 3 19
7 NO43867/16 SV Sølenriket's A- Fryd Monica Sawicz 6 18
8 NO52648/15 SV Myrsteggen's LINKA Svendsen, Britt 9 17
9 NO55494/15 KV Stallogaisa's TS Miss Daisy Sollesnes, Anne-liv 4 15
10 NO48634/16 SV Bekkstuggu's Dbm Dobra Maleme Gaundal, Rolv Leon 4 15
11 NO43865/16 SV Sølenriket's A- Karma Sve, Geir 8 15
12 NO40061/16 KV Vitjar's Saga Kristiansen, Audun 4 13
13 NO41789/15 KV Høgdalia's Ens Lily Dahl, Øystein 2 12
14 NO55492/15 KV Stallogaisa's Ts Hippi Carlsen, Elin 3 12
15 NO39929/16 SV B-Ludvik av Brandsegg Søndre Bakkeli, Hans Tore 3 12
16 NO50396/15 KV Huldremyras Cam Radagast Den Brune Hennes, Jan Andre 3 10
17 NO45206/15 KV Huldremyras Bkp Kali Aaknes, Kim Husås 2 9
18 NO45354/15 KV Åsheias Emb Zniff Lundevik, Njål EDWIN 2 9
19 NO47543/16 KV Rugdelias ZAE Fønix Hoff, Fredrik 2 9
20 NO45789/16 KV Rampen's Ubf Helt Dilla Smidtsrød, Nina 3 9
21 NO45791/16 KV Rampen's Ubf Lucky Liss Kirkeby, Kristin 6 9
22 NO34704/16 KV DLB Nitro av Tverregga Nedrebø, Rune 2 8
23 NO45352/15 KV Åsheias Emb Nilus Lundevik, Charlotte 1 6
24 NO45208/15 KV Huldremyras Bkp Eris Nygaard, Ingeborg Nina 1 6
25 NO39124/15 KV Langsundets Ricco Storelv, Steinar K. Nordheim 1 6
26 NO33359/16 KV Bergjordet's JJN Garm Furuheim, Ole-Erik 1 6
27 NO30631/16 KV Skuteheia's Molly Hansen, Åge Johannes 3 6
28 NO40089/15 KV Rampen's Tae Sisu Kaarød, Andre 2 4
29 NO49261/15 SV Sigi Av Lillealm Rognmo, Linda 3 4
30 NO47047/15 KV Fjellfantens Dva Vita Drolsum, Aasmund 1 3
31 NO53375/15 KV Rugdelias Ycn Vilje Slethaug, Trond 1 3
32 NO41791/15 KV Høgdalia's Ens Bounty Kolbjørnsen, Thomas 1 3
33 NO49263/15 SV Piri Av Lillealm Øvrewall, Frank 1 3
34 NO39128/15 KV Langsundets Falka Huru, Helge 1 3
35 NO47548/16 KV Rugdelias ZAE Livia Langeland, Anne Grete 1 3
36 NO38186/16 KV Sør Holleias FDJ Laleh Anders Simensrud 1 3
37 NO47046/15 KV Fjellfantens Dva Jani Leganger, Trond Arvid 2 2
38 NO47747/16 SV Spot Raaden, Jonas Strømme 2 2
39 NO44064/15 KV Lofotrypas Jva Hauk Øren, Berit 1 1
40 NO47544/16 KV Rugdelias ZAE Cabela Hunting North Kolflaath, Karina 1 1
41 NO38187/16 KV Sør Holleias FDJ Telia Aasberg, Belinda 1 1

Hovedsponsor

Riis Bilglass

Søk i NVC

Plasseringer NVC

VK NVC 2017
1 Regnr: NO36353/11 / VK
Eier: Krogh, Anne Maj
Poengsum: 68
2 Regnr: NO54670/12 / VK
Eier: Brenna, Rune O
Poengsum: 33
3 Regnr: NO49316/13 / VK
Eier: Antonsen, Ulf
Poengsum: 30
AK NVC 2017
1 Regnr: NO44720/14 / AK
Eier: Ottesen, Lisbet
Poengsum: 43
2 Regnr: NO43102/12 / AK
Eier: Schulze, Randi
Poengsum: 39
3 Regnr: NO39371/13 / AK
Eier: Tor Frigård
Poengsum: 22
UK NVC 2017
1 Regnr: NO42204/16 / UK
Eier: Hansen, Wenche Due
Poengsum: 35
2 Regnr: NO40092/15 / UK
Eier: Smidtsrød, Nina
Poengsum: 24
3 Regnr: NO33345/16 / UK
Eier: Madsen, John Halvor
Poengsum: 22