NVKs cup for jakt- og apportprøver
Hundens informasjon
Skriv inn registreringsnummeret på hunden så henter vi så mye informasjon for deg som vi kan.
For å bli tildelt premie må hunden være norskeid og registrert i NKK. Eier av hund må være medlem av NVK.
Prøven og resultatets informasjon
Skriv inn referansenummeret på prøven så henter vi så mye informasjon for deg som vi kan.
Gjennomgå innsendingen din
Hundens informasjon
Prøven og resultatets informasjon
Bra jobba!
Unghundklasse (UK)
Lyngenhalvøyas Wolt
Stig Kjøpsnes
Poengsum: 9
Reg.nr. NO36237/22
Rampen\'s ZXH Helt Prima
Nina Smidtsrød
Poengsum: 9
Reg.nr. NO45112/22
Rampen\'s ZXH Snella
Sara Sibbern Sørensen
Poengsum: 6
Reg.nr. NO45107/22
Åpen klasse (AK)
Volelias Maki
Ellinor Nesse
Poengsum: 7
Reg.nr. NO51896/21
Rampejegerns Tristan
Ole Bakmann
Poengsum: 6
Reg.nr. NO40417/21
Havheims Andre Kurt
Mia Almlöf
Poengsum: 6
Reg.nr. NO43241/20
Vinnerklasse (VK)
Sako\'s Ciao Bello
Simen Brekke
Poengsum: 7
Reg.nr. NO50375/20
Rollex av Astafjord
Ulf Erik Antonsen
Poengsum: 7
Reg.nr. NO32117/19
Tiurjegerns Solo av Sognexpressen
ROBERT BRENDEN
Poengsum: 6
Reg.nr. NO54523/12
$trial_class resultater
Premiering | Klasse | Detaljer | Sted | Dato | Poeng |
---|---|---|---|---|---|
Poengsum: | 0 |
UK resultater
Premiering | Klasse | Detaljer | Sted | Dato | Poeng |
---|---|---|---|---|---|
Poengsum: | 0 |
AK resultater
Premiering | Klasse | Detaljer | Sted | Dato | Poeng |
---|---|---|---|---|---|
Poengsum: | 0 |
VK resultater
Premiering | Klasse | Detaljer | Sted | Dato | Poeng |
---|---|---|---|---|---|
Poengsum: | 0 |
Oppsummering
Tillegg allsidighet: | 0 |
---|---|
Total poengsum: | 0 |
Unghundsklasse (UK)
Nr. | Navn | Rase | Eier | Reg.nr. | Antall feltprøver | Poeng |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lyngenhalvøyas Wolt | SV | Stig Kjøpsnes | NO36237/22 | 2 | 9 |
2 | Rampen\'s ZXH Helt Prima | KV | Nina Smidtsrød | NO45112/22 | 2 | 9 |
3 | Rampen\'s ZXH Snella | KV | Sara Sibbern Sørensen | NO45107/22 | 1 | 6 |
4 | Skåtfjellets ETS Molo | KV | Tom Lilletvedt | NO40740/22 | 2 | 6 |
5 | Heika av Lillealm | SV | Tor Haugber/Kristine Haugberg | NO44936/22 | 1 | 6 |
6 | Årnipens Anna | LV | Terje Schjelderup | NO52445/22 | 1 | 3 |
7 | Ulveslagets CTK Tjerma | KV | Tore Tødås | NO45563/22 | 1 | 3 |
8 | Fågelvinmyrans Unna Horbmá | SV | Mia Karine Johansen | SE23010/2023 | 1 | 3 |
9 | Ormkullens Js Irgas Jr | KV | Roar Heggdal | SE37514/2022 | 1 | 3 |
10 | Hella\'s D-Bruno | SV | Knut Arild Bakke | NO42090/22 | 1 | 1 |
Åpen klasse (AK)
Nr. | Navn | Rase | Eier | Reg.nr. | Antall feltprøver | Poeng |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Volelias Maki | KV | Ellinor Nesse | NO51896/21 | 2 | 7 |
2 | Rampejegerns Tristan | SV | Ole Bakmann | NO40417/21 | 1 | 6 |
3 | Havheims Andre Kurt | SV | Mia Almlöf | NO43241/20 | 1 | 6 |
4 | Langvassåsens Luna | LV | Liv-Jorunn Karlsen | NO39449/15 | 2 | 4 |
5 | Huldremyras Bkp Eris | KV | Ingeborg Nygaard | NO45208/15 | 1 | 3 |
6 | Fabelfjellets Bica | KV | Liv Dervo | NO38298/20 | 1 | 3 |
7 | Stakkhaugen\'s I-Pote | SV | Reitan, Tore-Andreas | NO33963/21 | 1 | 1 |
Vinnerklasse (VK)
Nr. | Navn | Rase | Eier | Reg.nr. | Antall feltprøver | Poeng |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sako\'s Ciao Bello | KV | Simen Brekke | NO50375/20 | 1 | 7 |
2 | Rollex av Astafjord | KV | Ulf Erik Antonsen | NO32117/19 | 1 | 7 |
3 | Tiurjegerns Solo av Sognexpressen | KV | ROBERT BRENDEN | NO54523/12 | 1 | 6 |
4 | Huldremyras ELV Alterra | KV | Kim og Solveig Aaknes | NO52322/18 | 1 | 4 |
Søk på hund, eier, eller reg.nr.
Navn | Eier | Reg.nr. |
---|
Om hunden din står som «Ikke registrert» betyr det at info om hunden vil komme opp etter første registrering i nytt system.