Viktig! Husk innmeldingsfristen på 7 dager

RIIS BILGLASS NVC

NVC er Norsk Vorstehhund klubbs internettbaserte cup for jakt- og apportprøver.
NVC er tenkt at skal motivere folk til å aktivt bidra til aktivitet på prøver.

Etter at resultater er meldt inn, blir de gjennomgått og publisert av Jaktrådet.
Det kan derfor ta litt tid før resultatene blir synlige.

Spørsmål kan rettes til nvc@vorsteh.no.

Plasseringer NVC 2019

VK

Nr. Regnr. Rase Navn Eier Ant. Poeng
1 NO54523/12 KV Tiurjegerns Solo av Sognexpressen Robert Brenden 6 50
2 NO32300/15 SV A-Beethoven Av Brandsegg Søndre Rune Fossum 8 49
3 NO36509/14 KV Sognexpressen's Kzb Nikita Robert Brenden 5 33
4 NO44981/15 KV Ajt Kali Linda Mari Dammen Moe 2 20
5 NO50237/14 KV Crs Crom Av Tverregga Rune nedrebø 3 18
6 NO50137/14 KV Sødorpfjellets Ria Violet Andersen 2 16
7 NO49885/13 SV Tareskogens Rogg Nina Rossen/Ketil Arntsen 3 12
8 NO49316/13 KV Rypesteggens Cot Ravna Ulf Erik Antonsen 1 11
9 NO39932/16 SV Bivdar av Brandsegg Søndre Rune Mikalsen 2 11
10 NO39712/11 SV Kvitsteindalens E-hedda Rune Fossum 2 11
11 NO43102/12 SV Speldraget's F Golddigger Randi Schulze 1 9
12 NO42203/16 KV Suldølen's AES Jeger Sveinung Steine 1 8
13 NO54999/14 SV Munkefjellets Vill Iver Ellen Marie Imshaug 1 8
14 NO52649/14 KV Skåtfjellets Bzt Ekko Wenche Dørmænen 1 8
15 NO37335/15 KV Orrygutten's Alh Ecco Jon Anders Quamme 1 8
16 NO45206/15 KV Huldremyras Bkp Kali Kim Aaknes 1 7
17 NO40061/16 KV Vitjar's Saga Audun Kristiansen 1 7
18 NO52654/14 KV Skåtfjellets Bzt Tella Tom Lilletvedt 1 6
19 IS19235/14 SV Ice Artemis Freyja Monica Sawicz 1 6
20 NO50975/12 KV Volleåsens Amigo Ivar ekenes 1 6
21 NO32304/15 SV A-Myrtel Av Brandsegg Søndre Rune Fossum 1 4
22 NO42206/16 KV Suldølen's AES Elvira Kjetil Kristiansen 1 4

AK

Nr. Regnr. Rase Navn Eier Ant. Poeng
1 NO45578/17 KV Øvstebuas Crf Bris Steinar Søiland 8 36
2 NO54999/14 SV Munkefjellets Vill Iver Ellen Marie Imshaug 8 25
3 NO42203/16 KV Suldølen's AES Jeger Sveinung Steine 5 18
4 NO33336/16 KV Perletjønna's Amos Arild Mostue 7 18
5 NO46017/14 KV Hågakollen's Toya Finn O Larsen 8 18
6 NO47547/16 KV Rugdelias ZAE Maiya la Belle Kari Jenny Skålevik 3 15
7 NO48628/16 SV Bekkstuggu's Dbm Skruff Birgit Westgård 4 15
8 NO38506/15 SV Martine Av Røssmyra Unn Johannessen 5 14
9 NO30626/16 KV Skuteheia's Oda Svein Enes 4 13
10 NO40554/17 KV Ipa Pål Pettersen 2 12
11 NO42200/16 KV Suldølen's AES Meister Kyrre Haugen 3 11
12 NO39449/15 LV Langvassåsens Luna Liv-Jorunn Karlsen 4 11
13 NO56029/16 SV Pladsfjellets Teo Kjell tavedal 4 11
14 SE57797/2011 SV Ullekalvs Si-fröken Lone Gudim 2 10
15 NO43867/16 SV Sølenriket's A- Fryd Monica Sawicz 3 10
16 NO38510/15 SV Myra Av Røssmyra Bente Holm 5 10
17 NO53217/16 SV Lyngenhalvøyas AFO Embla Willy Wikbo 2 9
18 NO48018/14 SV Schou's Sara Bjørn Nyhagen 2 9
19 NO32300/15 SV A-Beethoven Av Brandsegg Søndre Rune Fossum 2 9
20 SE46056/2015 KV Ganjo's Hector Espen Halvorsen 3 9
21 NO56032/16 SV Pladsfjellets Fryd Terje Tørndblom 3 8
22 NO52649/14 KV Skåtfjellets Bzt Ekko Wenche Dørmænen 3 8
23 NO36503/14 KV Sognexpressen's Kzb Giro jan-tore johansen 2 7
24 NO38187/16 KV Sør Holleias FDJ Telia Belinda Aasberg 3 7
25 DK08184/2016 KV Lystlunds Gaya Morten Moe 5 7
26 NO34704/16 KV DLB Nitro av Tverregga Rune Nedrebø 1 6
27 NO40062/16 KV Vitjar's Ida Jonny Aarrestad 1 6
28 NO40437/17 KV Huldremyras DLG Targa Terje Bradal 1 6
29 NO34707/16 KV DLB Frøy av Tverregga Roar Heggdal 1 6
30 NO33345/16 KV Perletjønna's Zicita John Halvor Madsen 1 6
31 NO47543/16 KV Rugdelias ZAE Fønix Fredrik Hoff 1 6
32 NO47548/16 KV Rugdelias ZAE Livia Anne Grete Langeland 1 6
33 NO41789/15 KV Høgdalia's Ens Lily Øystein Dahl 1 6
34 NO45352/15 KV Åsheias Emb Nilus Charlotte Lundevik 1 6
35 NO54523/12 KV Tiurjegerns Solo av Sognexpressen Robert Brenden 1 6
36 NO42201/16 KV Suldølen's AES Urho Wenche Dørmænen 6 6
37 NO43102/12 SV Speldraget's F Golddigger Randi Schulze 6 6
38 NO54734/17 SV Speldraget's I-Jaktlykke Ronja Pedersen 1 4
39 NO45273/17 KV Bergjordet's KLN Happy Ole Erik Furuheim 1 4
40 NO57136/11 SV Kattaviks Blixen Signe Horvedt 2 4
41 SE16708/2016 KV Fugleskogen's Cis-Noomi Arild Walter Hansen 5 4
42 NO36486/13 KV Rampen's Rte Flax Nina Smidtsrød 1 3
43 FI49841/13 SV Pitkän SR Fåx Hilde Børdalen 1 3
44 NO36472/15 KV Kongstorp's Lillyhammer Torbjørn Stalsberg 1 3
45 NO47542/16 KV Rugdelias ZAE Felix Gunhild Marthinussen 1 3
46 NO38186/16 KV Sør Holleias FDJ Laleh Anders Simensrud 1 3
47 SE26863/2013 SV Vretstugans Evita Bjørn Nyhagen 1 3
48 NO41293/14 KV Rugdelias Xav Ayla Anne Mette Grue 1 3
49 NO49314/13 KV Rypesteggens Cot Eowyn Sveinung Steine 1 3
50 NO54760/17 KV Viljetun's FFM Scott Nina Helene Helle 1 3
51 NO38060/15 KV Kløvbekken's Zico Bente K. Hyttebakk 2 2
52 NO47545/16 KV Rugdelias ZAE Fifi Anne-Grethe Evensen 1 1
53 NO47715/17 SV Rostadalens Tyri Trond Lereng 1 1
54 NO40061/16 KV Vitjar's Saga Audun Kristiansen 1 1
55 NO44236/17 KV Høgdalia's GNT Texas Øystein Dahl 2 1

UK

Nr. Regnr. Rase Navn Eier Ant. Poeng
1 NO36536/18 KV Rampen's XME Helt Hærli Nina Smidtsrød 16 60
2 NO57545/17 KV Orrygutten's BLH Ask Åse Irene Furuheim 7 26
3 NO33512/18 KV Sølvrabbens Aaa Apollo Vibeke Dale Oen 6 20
4 NO56192/17 SV Myrsteggen's Pippi Trude Langstrand 4 19
5 NO33508/18 KV Sølvrabbens Aaa Narya Tor Danielsen 7 19
6 NO39805/18 SV Brå Rune O. Brenna 5 17
7 NO58052/17 KV Langsundets Harley May-Britt Hauffen 7 17
8 NO36540/18 KV Rampen's XME Tiril Trym Alexandersen 6 15
9 NO56185/17 SV Myrsteggen's Aloe Ole Kristian Elvenes 3 12
10 NO40443/17 KV Huldremyras DLG Turbo Linn Christin Myhrer Rueslåtten 3 12
11 SE50057/2018 SV Tjuvskyttens Hasse Ida Sollie 3 11
12 NO33510/18 KV Sølvrabbens Aaa Lala Ellinor Nesse 8 11
13 NO44232/17 KV Høgdalia's GNT Leia Gunnar Karl Knoph 2 9
14 NO44236/17 KV Høgdalia's GNT Texas Øystein Dahl 2 9
15 NO47715/17 SV Rostadalens Tyri Trond Lereng 2 9
16 NO60268/17 KV Vikafjellet's Att Jossa Jan-Tore Johansen 3 9
17 NO45273/17 KV Bergjordet's KLN Happy Ole Erik Furuheim 1 8
18 NO60266/17 KV Vikafjellet's Att Tira Sissel Bergesen 4 8
19 NO52014/17 KV Itza's Jenta Anne Maj Krogh 3 7
20 SE32251/2018 SV Grofjällets Tjapp Ole Christian Kjenstad 3 7
21 NO45270/17 KV Bergjordet's KLN Nansen Mette Henrichsen 1 6
22 NO36108/17 SV Guriskogens BBC Fryd Tor-Asle Eliassen 1 6
23 NO45271/17 KV Bergjordet's KLN Lilja Lisbeth Reinertsen 1 6
24 NO45976/18 SV Tiurvingen's Indy Torstein Bredesen 1 6
25 NO36304/18 SV Speldraget's J-The Boss Rune Fossum/Anita Inderdal 1 6
26 FI24804/17 KV Könkäänvaaran Karhu Gunnar Karl Knoph 2 6
27 NO42789/17 SV Jentenes CFV Sarek Glenn Larsen 2 6
28 NO36530/18 KV Rampen's XME Bror Henriette Sæbø 2 6
29 NO40718/18 SV Nattmålsheias Super Nova Ørjan Alm 3 6
30 NO43104/18 SV Fjellgløtt's EJY Winona Håvard Nordmeland 3 6
31 NO51787/18 SV Maja av Røssmyra Bente Holm 4 6
32 NO54734/17 SV Speldraget's I-Jaktlykke Ronja Pedersen 6 4
33 NO35225/18 KV Rampen's WRF Helt Gira Nina Smidtsrød 1 3
34 NO40437/17 KV Huldremyras DLG Targa Terje Bradal 1 3
35 SE58050/2018 KV Stjärnbergets Abl Capella Einar Evensen 1 3
36 NO36537/18 KV Rampen's XME Plexi Ann Iren Haldorsen 1 1
37 NO39567/17 SV Horbmà Mia karine Johansen 1 1
38 NO45579/17 KV Øvstebuas Crf Stella Odd-Ivar Bjørnstadbråten 1 1
39 NO35227/18 KV Rampen's WRF Kløver Adelen Gulli 1 1
40 NO41164/18 SV Jentenes DKR Tussa Lone Gudim 1 1

Hovedsponsor

Riis Bilglass

Søk i NVC

Plasseringer NVC

VK NVC 2019
1 Regnr: NO54523/12 / VK
Eier: Robert Brenden
Poengsum: 50
2 Regnr: NO32300/15 / VK
Eier: Rune Fossum
Poengsum: 49
3 Regnr: NO36509/14 / VK
Eier: Robert Brenden
Poengsum: 33
AK NVC 2019
1 Regnr: NO45578/17 / AK
Eier: Steinar Søiland
Poengsum: 36
2 Regnr: NO54999/14 / AK
Eier: Ellen Marie Imshaug
Poengsum: 25
3 Regnr: NO42203/16 / AK
Eier: Sveinung Steine
Poengsum: 18
UK NVC 2019
1 Regnr: NO36536/18 / UK
Eier: Nina Smidtsrød
Poengsum: 60
2 Regnr: NO57545/17 / UK
Eier: Åse Irene Furuheim
Poengsum: 26
3 Regnr: NO33512/18 / UK
Eier: Vibeke Dale Oen
Poengsum: 20