Viktig! Husk innmeldingsfristen på 7 dager

RIIS BILGLASS NVC

NVC er Norsk Vorstehhund klubbs internettbaserte cup for jakt- og apportprøver.
NVC er tenkt at skal motivere folk til å aktivt bidra til aktivitet på prøver.

Etter at resultater er meldt inn, blir de gjennomgått og publisert av Jaktrådet.
Det kan derfor ta litt tid før resultatene blir synlige.

Eventuelle spørsmål kan rettes til nvc@vorsteh.no.

Plasseringer NVC 2020

VK

Nr. Regnr. Rase Navn Eier Ant. Poeng
1 NO54523/12 KV Tiurjegerns Solo av Sognexpressen Robert Brenden 6 42
2 NO32300/15 SV A-Beethoven Av Brandsegg Søndre Rune Fossum 2 19
3 NO49885/13 SV Tareskogens Rogg Nina Rossen 2 18
4 NO43102/12 SV Speldraget's F Golddigger Randi Schulze 2 15
5 NO39932/16 SV Bivdar av Brandsegg Søndre Rune Mikalsen 2 14
6 NO50975/12 KV Volleåsens Amigo Ivar Ekenes 2 13
7 NO52654/14 KV Skåtfjellets Bzt Tella Tom Lilletvedt 1 11
8 NO49316/13 KV Rypesteggens Cot Ravna Ulf Erik Antonsen 2 11
9 NO50137/14 KV Sødorpfjellets Ria Violet Andersen 2 10
10 NO41290/14 KV Rugdelias Xav Embrik Trude giverhaug 1 9
11 SE46056/2015 KV Ganjo's Hector Espen Halvorsen 1 9
12 NO54999/14 SV Munkefjellets Vill Iver Ellen Marie Imshaug 1 9
13 FI24804/17 KV Könkäänvaaran Karhu Gunnar Knoph 1 9
14 NO44981/15 KV Ajt Kali Linda Mari Dammen Moe 1 7
15 IS19235/14 SV Ice Artemis Freyja Monica Sawicz 1 7
16 NO39805/18 SV Brå Rune O. Brenna 1 6
17 NO36509/14 KV Sognexpressen's Kzb Nikita Robert Brenden 1 5

AK

Nr. Regnr. Rase Navn Eier Ant. Poeng
1 SE50057/2018 SV Tjuvskyttens Hasse Ida Sollie 9 36
2 NO43102/12 SV Speldraget's F Golddigger Randi Schulze 7 32
3 SE35068/2015 SV Kragborg Mabel Øyvind Andren 3 17
4 NO33508/18 KV Sølvrabbens Aaa Narya Tor Danielsen 3 16
5 NO30174/15 SV Ruggugglans Boss Thomas Klever 3 16
6 NO49314/13 KV Rypesteggens Cot Eowyn Sveinung Steine 4 16
7 NO42204/16 KV Suldølen's AES Tullamore Wenche Due Hansen 8 16
8 NO49885/13 SV Tareskogens Rogg Nina Rossen 2 12
9 NO58052/17 KV Langsundets Harley May-Britt Hauffen 3 12
10 NO57545/17 KV Orrygutten's BLH Ask Åse Irene Furuheim 4 12
11 NO33512/18 KV Sølvrabbens Aaa Apollo Vibeke Dale Oen 3 11
12 NO42203/16 KV Suldølen's AES Jeger Sveinung Steine 4 11
13 NO42201/16 KV Suldølen's AES Urho Wenche Dørmænen 7 11
14 NO44232/17 KV Høgdalia's GNT Leia Gunnar Knoph 4 10
15 NO46017/14 KV Hågakollen's Toya Finn larsen 2 9
16 NO36536/18 KV Rampen's XME Helt Hærli Nina Smidtsrød 2 9
17 NO36540/18 KV Rampen's XME Tiril Trym Alexandersen 2 9
18 NO40092/15 KV RAMPEN's Tae Ellevill Nina Smidtsrød 2 9
19 NO35157/17 LV Rognhøgdas Alva Martin Tangen 2 9
20 NO45354/15 KV Åsheias Emb Zniff Njål Edwin Lundevik 2 9
21 NO38506/15 SV Martine Av Røssmyra Unn Johannessen 3 9
22 NO40031/15 SV Jentenes Afg Wanni Åge-Walter Hansen 4 9
23 NO45273/17 KV Bergjordet's KLN Happy Ole-Erik Furuheim 2 8
24 NO43799/18 KV Jordan Violet Andersen 3 8
25 SE16710/2016 KV Fugleskogen's Cis-Fame Øystein Thorsen 5 8
26 NO40554/17 KV Ipa Pål Pettersen 2 7
27 NO38184/16 KV Sør Holleias FDJ Tango Per Lykke 3 7
28 NO56029/16 SV Pladsfjellets Teo Kjell Stavedal 1 6
29 NO56192/17 SV Myrsteggen's Pippi Trude Langstrand 1 6
30 FI24804/17 KV Könkäänvaaran Karhu Gunnar Knoph 1 6
31 NO50137/14 KV Sødorpfjellets Ria Violet Andersen 1 6
32 NO48628/16 SV Bekkstuggu's Dbm Skruff Birgit Westgård 1 6
33 NO39805/18 SV Brå Rune O. Brenna 1 6
34 NO47715/17 SV Rostadalens Tyri Trond Lereng 1 6
35 NO39802/18 SV Bjørk Tor Frigård 1 6
36 NO43867/16 SV Sølenriket's A- Fryd Monica Sawicz 1 6
37 NO42200/16 KV Suldølen's AES Meister Kyrre Haugen 1 6
38 SE43919/2018 SV Holebakken's Mirac Birgit Westgård 1 6
39 NO45791/16 KV Rampen's Ubf Lucky Liss Kristin kirkeby 2 6
40 SE46056/2015 KV Ganjo's Hector Espen Halvorsen 2 6
41 NO36304/18 SV Speldraget's J-The Boss Rune Fossum 2 6
42 SE16708/2016 KV Fugleskogen's Cis-Noomi Arild W. Hansen 3 6
43 NO60266/17 KV Vikafjellet's Att Tira Sissel Bergesen 4 6
44 NO48018/14 SV Schou's Sara Bjørn Nyhagen 1 5
45 NO39449/15 LV Langvassåsens Luna Liv-Jorunn Karlsen 3 5
46 NO44981/15 KV Ajt Kali Linda Mari Dammen Moe 2 4
47 NO36503/14 KV Sognexpressen's Kzb Giro Jan-Tore Johansen 1 3
48 NO56185/17 SV Myrsteggen's Aloe Ole Kristian Elvenes 1 3
49 NO34346/14 KV Haugtun's Ess Hans Birger Stensrud 1 3
50 SE40646/2016 LV Allas Vår Joika Terje Schjelderup 1 3
51 NO50845/17 SV C-Huvhpie av Brandsegg Søndre Gunnar Børrøsund 1 3
52 NO41293/14 KV Rugdelias Xav Ayla Anne Mette Grue 1 3
53 NO35503/18 KV Vestvang's DDN Iben Monica Settemsdal 1 3
54 NO43377/17 SV Gallokåsen's O-Foyn stephan winsjansen 1 3
55 NO42788/17 SV Jentenes CFV Tønes Cecilie Hammer 1 3
56 NO43800/18 KV Tesoro Violet Andersen 1 1
57 NO39567/17 SV Horbmà Mia karine johansen 1 1
58 NO41089/15 LV Giron Av Mjøsgløtt Gunnar Klingwall 1 1
59 NO45271/17 KV Bergjordet's KLN Lilja Lisbeth Reinertsen 1 1
60 NO39695/18 KV Norma Sunniva Høiseth 2 1

UK

Nr. Regnr. Rase Navn Eier Ant. Poeng
1 NO44241/19 KV BURRE Geir Henning Strøm 5 31
2 NO36716/19 SV D-Laiva av Brandsegg Søndre Øyvind Gruben 4 16
3 NO32117/19 KV Rollex av Astafjord Ulf Antonsen 2 10
4 NO40724/18 SV Nattmålsheias Risk Sigurd Nikolaisen 1 6
5 NO44240/19 KV ROLLO Hilde Indergaard 2 6
6 NO55010/19 KV Skåtfjellets DTL Riekko Wenche Dørmænen 5 6
7 SE41534/2019 KV Husängens Shady Torbjørn Due Hansen 10 6
8 NO40493/19 SV Gallokåsen's P-Turk Nina Rossen 2 4
9 NO39695/18 KV Norma Sunniva Høiseth 1 3
10 NO48229/19 KV Bergjordet's LLA Tikko Mona Theisen 1 3
11 NO48227/19 KV Bergjordet's LLA Vilja Ole-Erik Furuheim 1 1

Hovedsponsor

Riis Bilglass

Søk i NVC

Plasseringer NVC

VK NVC 2020
1 Regnr.: NO54523/12 / VK
Eier: Robert Brenden
Poengsum: 42
2 Regnr.: NO32300/15 / VK
Eier: Rune Fossum
Poengsum: 19
3 Regnr.: NO49885/13 / VK
Eier: Nina Rossen
Poengsum: 18
AK NVC 2020
1 Regnr.: SE50057/2018 / AK
Eier: Ida Sollie
Poengsum: 36
2 Regnr.: NO43102/12 / AK
Eier: Randi Schulze
Poengsum: 32
3 Regnr.: SE35068/2015 / AK
Eier: Øyvind Andren
Poengsum: 17
UK NVC 2020
1 Regnr.: NO44241/19 / UK
Eier: Geir Henning Strøm
Poengsum: 31
2 Regnr.: NO36716/19 / UK
Eier: Øyvind Gruben
Poengsum: 16
3 Regnr.: NO32117/19 / UK
Eier: Ulf Antonsen
Poengsum: 10